سه‌شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۴۷:۱۲
داروسازان به برنامه گفتگوی ویژه خبری معترض شدند
انجمن داروسازان ایران در نامه ای به رئیس رسانه ملی، خواستار پاسخگویی به ابهامات مطرح شده در گفتگوی ویژه خبری در خصوص ورود شورای رقابت به بحث داروخانه ها شدند. به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی انجمن داروسازان ایران با ارسال رونوشت نامه انجمن خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما، نسبت به برخی اظهارات در برنامه گفتگوی ویژه خبری دو شب قبل که با موضوع نظام دارویی روی آنتن شبکه دو سیما رفت، به شدت گلایه مند شدند.

انجمن داروسازان ایران در نامه ای به رئیس رسانه ملی، خواستار پاسخگویی به ابهامات مطرح شده در گفتگوی ویژه خبری در خصوص ورود شورای رقابت به بحث داروخانه ها شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی انجمن داروسازان ایران با ارسال رونوشت نامه انجمن خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما، نسبت به برخی اظهارات در برنامه گفتگوی ویژه خبری دو شب قبل که با موضوع نظام دارویی روی آنتن شبکه دو سیما رفت، به شدت گلایه مند شدند.

در این نامه آمده است: انجمن داروسازان ایران، به نمایندگی از جامعه داروسازی کشور، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمائید تا در همان برنامه گفتگوی ویژه خبری با دعوت از نماینده این انجمن امکان پاسخگویی به اکاذیب مطرح شده و ارائه مستندات مثبت فاقد وجاهت تصمیم و عدم صلاحیت قانونی شورای رقابت در ورود به فعالیت حوزه سلامت در معرض قضاوت افکار عمومی قرار گیرد.

آخرین اخبار
در رسانه ها