سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۵۱:۵۶
عرض تسليت به ملت شريف ايران
زلزله بار ديگر مصيبتي جبران ناپذير در منطقه اي ديگر از كشور عزيزمان به بار آورده است .جمعي از هم ميهنان ، جان عزيز خود را از دست داده اند، جمعي ديگر مصدوم و بي خانمان گرديده اند .

هموطن عزیز  ،

همکاران محترم داروساز

زلزله ، بار دیگر مصیبتی جبران ‌ناپذیر در منطقه ای دیگر از کشور عزیزمان به بار آورده است . جمعی از هم میهنان ، جان عزیز خود را از دست داده اند ، جمعی دیگر مصدوم و بی خانمان گردیده اند ، زنان و کودکان بسیاری بی سرپرست مانده اند و کانون گرم خانواده‌ های زیادی از هم پاشیده است . متاسفانه رسم و بنیاد بلایای طبیعی بر فاجعه آفرینی است . همکاری در کاستن از غم و اندوه خانواده ‌های عزادار ، سرپرستی از کودکانی که تا شبی پیش زیر سایه پدر و مادر آسوده خاطر غنوده بودند ، کمک به مرمت ویرانی های به جا مانده از این بلای خانمانسوز ، وظیفه ملی ، میهنی و دینی فرد فرد ماست ، باید آستین همت بالا زده و با اتحاد و همبستگی ملی به یاری هموطنان مصیبت دیده خود بشتابیم تا شاید اندکی از بار غم و اندوه فاجعه رخ داده را بکاهیم .

با عرض تسلیت به ملت شریف ایران ، هموطنان تاریخ ساز غرب کشورمان و بازماندگان خانواده های داغدار ، انجمن داروسازان استان کرمانشاه ، بهبودی کامل مصدومین و مجروحین را از خداوند متعال خواستاریم و در راستای وظیفه اخلاقی و ملی خود از همکاران داروساز سراسر کشور ، شاغل در شرکت های توزیع دارویی ، سندیکای واردکنندگان ، شعب انجمن داروسازان ایران ، مسئولین و موسسین داروخانه های سراسر کشور  ، خاضعانه تقاضای یاری و مساعدت در اهداء و جمع‌آوری کمک ‌های مورد لزوم داریم ، لذا شماره حساب انجمن داروسازان کرمانشاه (5022297000030572) را جهت جمع آوری کمک های مالی شما بزرگواران و مردم شریف اعلام می نماییم.

download link

                   

آخرین اخبار
در رسانه ها